آخرین بروز رسانی: 30ام اردیبهشت, 1401

بهترین ایده‌های طلا و جواهر برای استایل‌های تابستانی

در این مقاله سعی کردیم به شما مشتری عزیز کمک کنیم که در تابستان از چه طلا و جواهراتی می توانید استفاده کنید.

بهترین ایده‌های طلا و جواهر برای استایل‌های تابستانی

جواهرات ابزاری هستند که افراد برای زینت دادن به خودشان با هدف زیبایی بیشتر، از آن‌ها استفاده می‌کنند. جواهرات می‌تواند شامل انگشتر، دستبند، گردنبد، گوشواره والنگو و هزاران شئی دیگر باشند. و تاثیر بسزایی در استایل هر فرد دارد؛ به حدی که سبب زیباتر دیده شدن لباس و استایل می‌شود. زیورآلات نسبت به هر سال و هر فصل تغییر می‌کنند تا با لباس‌های آن فصل سازگاری داشته باشند. شما با انتخاب جواهرات درست و ترکیب آن‌ها  باهم در فصل درست می‌توانید بهترین استایل را برای خودتان بسازید. هدف از این نوشتار این است که به شما در انتخاب جواهرات تابستانه کمک کنیم؛ در ادامه با ما همراه باشید.

گردنبند های  چند لایه

امروزه گردنبندهای ظریف یا درشت در کنار هم یک ترکیب و هارمونی زیبایی را به استایل فرد می‌بخشند. به این نوع گردنبندها، گردنبند چندلایه می‌گویند. این ترند به دلیل ساده و مینیمال بودنش  هیچگاه از چشم نمی‌افتد و جذاب است.

 انتخاب این سبک از گردنبند در تابستان کمک شایانی در شیک شدن شما می‌کند. در انتخاب این ترند باید تلاش کنید که قانون طلایی را رعایت کنید. قانون طلایی این است که گردنبند‌هارا با طول‌های مختلف انتخاب کنید. همچنین انتخاب جنس‌های مختلف(طلا، نقره، مس، استیل ) زیبایی بیشتری را به گردن شما می‌افزاید. این مدل هم می تواند یکی از بهترین ایده‌ های طلا و جواهر باشد.

طلا و جواهر

گوشواره حلقه‌ای

 این مدل گوشواره از آن‌ گونه جواهراتی است که قرن‌ها مد است و جزو اولین‌ها می‌باشد. گوشواره‌های حلقه‌ای در سایز های مختلف،  بزرگ، کوچک، ضخیم و نازک برای بیشتر استایل‌ها مناسب و می تواند از بهترین ایده‌ های طلا و جواهر باشد. برای مثال:

  1. اگر موهای فری دارید. استفاده از گوشواره حلقه‌ای در استایل‌تان شما را بیش از حد زیبا می‌کند.
  2. این گوشواره در استایل‌های بوهو بیشتر دیده می‌شود و یک ترکیب بسیار خاصی را با آیتم‌های رنگا‌رنگ این استایل می‌سازد.

مروارید سفید 

وجود مروارید‌های سفید در دستبند، گردنبند، گوشواره و حتی انگشتر در سال 2022 بسیار ترند و شیک است. این مدل جواهرات را می‌توان به صورت مروارید طبیعی یا مروارید پرورشی در بازار یافت. علاوه بر اینکه استفاده کردن از مروارید در جواهرات، زیبایی منحصر به فردی را به هر شخص می‌بخشد؛ خواص فوق العاده‌ای نیز دارد که ارزش این نوع جواهرات را چند برابر می‌کند. همچنین کاهش استرس از عملکرد‌های مروارید بر بدن انسان می‌باشد.

چوکر ساده

از زیور‌آلات بسیار بسیار قدیمی است که امروزه در بین مردم بسیار محبوب گشته است. چوکر یک  گردنبندی است که به دور گردن می‌چسبد. گردنبند چوکر انواع مختلفی دارد.(طلا، پلاستیک، چرم، نقره، استیل، حتی مروارید) گردنبند چوکر با لباس مجلسی دکلته بسیار زیبا دیده می‌شود. این مدل هم می تواند یکی از بهترین ایده‌ های طلا و جواهر باشد.

 

gold and jwel

گردنبند مدالیون

استفاده کردن این مدل از گردنبند در تابستان بسیار پر کاربرد است . گردنبند مدالیون از نامش هم که پیداست از زنجیر و سکه طلا تشکیل شده است. دراستایل‌های بوهو و مدرن بی‌نهایت کاربرد دارد. این سبک از گردنبند را هم می‌توان با چند گردنبند دیگر ست کرد و به عنوان گردنبند‌های چند لایه مورد استفاده قرار داد. این مدل هم می تواند یکی از بهترین ایده‌ های طلا و جواهر باشد.

پا بند 

استفاده کردن پا بند در تابستان به همراه کفش‌های تابستانه و صندل از آن نکته‌هایی است که یک استایل بی‌نظیر را برای شما به ارمغان می‌آورد. پابند ها با اشکال متفاوت و با رنگ‌های متنوع قابل یافت و خرید هستند. با توجه به مدل لباس و رنگ لباس پابندتان را انتخاب کنید.این مدل هم می تواند یکی از بهترین ایده‌ های طلا و جواهر باشد.

نظر شما برای ما با ارزشه